Політика

США вдарили санкціями по Ігорю Коломойському і його сім’ї

0

Влада Сполучених Штатів Америки активували санкції стосовно бізнесмена з України, олігарха Ігоря Коломойського, а також його сім’ї. Через підозри в корупційних діях бізнесмена, йому був заборонений в’їзд на території США. Як інформує Replyua.net, про це більш детально йдеться в повідомленні державного секретаря Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен.

Згідно з його словами, такі дії США про внесення Коломойського до списку санкцій була мотивована його діяльністю на посаді керівника Дніпропетровської обласної державної адміністрації, що було в 2014-2015 роках.

В офіційній заяві наголошується, що в цей час Ігор Коломойський був причетний до корупції, що «підірвало верховенство закону і віру суспільства України в демократичні інститути власного уряду і суспільні процеси». Блінкен зазначив: «Український бізнесмен Ігор Коломойський використовував власне політичний вплив і державну посаду для особистої вигоди».

Крім того, державний секретар США висловив стурбованість щодо наших зусиль Ігоря Коломойського «по підриву демократичних процесів та інститутів в Україні, які представляють серйозну загрозу для майбутнього цієї країни». Відзначимо також, що дружина і син олігарха Ігоря Коломойського також потрапили під санкції США.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16