Суспільство

США вимагають, щоб Зеленський розірвав відносини із Коломойським – ЗМІ

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Володимир Зеленський найближчими днями буде збирати фракцію “СН”, щоб переконати депутатів проголосувати за всі маяки МВФ, і виконати повністю підписану програму.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав головред Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

“Тимофій Милованов став радником ОП і ухвалив відповідальне рішення. Він першим серед співробітників Володимира Зеленського публічно сказав те, у що президент не хотів вірити – кредиту МВФ цього року не буде. Навіть якогось невеликого кредиту не буде, на що Зеленський все ще має надії. І тут з Миловановим не можна не погодитися, це реалістичний погляд.

Місія МВФ не прибула в Україну, не виконано 6 із 10 структурних маяків меморандуму, за словами міністра фінансів Сергія Марченка, не вирішено конституційну кризу, і на грудневому засіданні керівництва МВФ рішення про виділення коштів Україні не буде ухвалено.

У Держказначействі, за даними експершого заступника міністра економіки Павла Кухти, не проводяться платежі за захищеними статтями бюджету вже на 3 мільярди.

За різними оцінками, дефіцит бюджету-2020 становить від 200 до 300 мільярдів, і джерела поповнення не ясні.

Десь треба брати гроші.

За даними Цензор.НЕТ, президент Зеленський розглядає варіанти розриву відносин з олігархом Ігорем Коломойським. Рішення щодо Коломойського – головна політична вимога представників США до президента України.

Зеленський найближчими днями збиратиме фракцію, щоб переконати своїх депутатів проголосувати за всі маяки МВФ, і виконати повністю підписану програму.

У такому разі після Нового року, а ймовірно, вже після інавгурації нового президента США, директори МВФ зможуть розглянути ситуацію в Україні і ухвалити рішення”, – розповів Бутусов.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16