Події

США введуть нові санкції проти Росії через отруєння Навального

0

Група сенаторів від двох партій внесла законопроєкт про новий пакет санкцій щодо Росії через злочинну діяльність та переслідування опозиції режимом, зокрема Олексія Навального, передає “Укрінформ”.

Законопроєкт має назву “Акт про притягнення Росії до відповідальності за злочинну діяльність – 2020”.

“Тоді, як Росія продовжує втручатися в наші вибори та чинити інші злодіяння в таких країнах, як Білорусь, Україна й Сирія, посилюючи небезпеку для світу, цей законопроєкт націлений на те, щоби притягнути до відповідальності Путіна та його найближче оточення”, – заявив один з ініціаторів законопроєкту сенатор від Демократичної партії Кріс Кунс.

Екскандидат у президенти на праймеріз республіканців, сенатор Марко Рубіо зазначив, що законопроєкт “передбачає цілеспрямовані санкції проти російських чиновників, які стали співучасниками нахабних порушень міжнародного права, в тому числі недавнього отруєння опозиційного лідера та активного борця з корупцією Олексія Навального”.

У законопроєкті серед іншого передбачено надання звіту від уряду США про особисті статки Володимира Путіна та його близького оточення від корупційних оборудок. Також документ доручає адміністрації з’ясувати, чи порушував Кремль закони США, які забороняють використання хімічної та біологічної зброї.

До Марко Рубіо та Кріса Кунса в якості співавторів приєдналися також сенатори Бен Кардін, Мітт Ромні та Кріс Ван-Холлен.

Російського політика Олексія Навального, якого отруїли нервово-паралітичним газом “Новічок”, 22 вересня, виписали з німецької клініки “Шаріте”, де він провів 32 дні.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist