Суспільство

Стадіон “Чорноморець” придбала американська компанія з росіянами в керівництві

0

Одеський стадіон “Чорноморець” купила невелика американська приватна компанія з російським менеджментом, заснована чотири роки тому. Про це пише одеське видання “Думская”, інформує Гордон.

За інформацією “Думской”, “Чорноморець” купила Allrise Capital Inc (компанію заснували у 2016 році під назвою Allrise Financial Group Inc; назву змінили торік). Офіс фірми розташований у місті Ірвайн (Каліфорнія).

За даними видання, компанія займається інвестиційною діяльністю, у штаті – приблизно 10 співробітників. Генеральний директор Allrise Capital Inc – Руслан Зінуров, виконавчий директор – Михайло Трубчик. У реєстраційних документах згадано Володимира Євсєєва.

На офіційному сайті компанії немає жодної інформації ні про сферу діяльності, ні про керівництво – тільки контакти для зворотного зв’язку.

Стадіон “Чорноморець” продали на аукціоні 22 травня із 17-ї спроби. Вартість майнового комплексу становила 193 млн грн (це майже на 1 млрд менше від ціни, за яку Фонд гарантування вкладів збирався його продати).

Загальна площа нерухомості, яку продавали єдиним лотом, становить 80 289 м². До лота входили спортивна арена, два бізнес-центри, фітнес-клуб, готель, підземний паркінг тощо, зазначали у ФГВФО. Стадіон “Чорноморець” може прийняти понад 34 тисячі вболівальників.

Стадіон був на балансі “Імексбанку”, який збанкрутував у січні 2015 року, а в травні того самого року його ліквідували. За кілька місяців до цього з фінустанови вивели ліквідні застави, а забезпеченням за 41 договором на суму 8,3 млрд грн стала арена ФК “Чорноморець”.

Усі компанії, в яких стадіон був заставним майном, пов’язані з бізнесменом, екснардепом Леонідом Клімовим, зазначала “Думская”.

Аукціон проводили за голландською системою: на початку торгів оголошують найвищу ціну за лот, а потім ставки знижують до суми, на яку погодиться покупець.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist