Війна

Стало відомо коли НАТО зможе розмістити свої бази в Україні

0

Наразі ще зарано говорити про розміщення військових баз НАТО на території України. Це стане можливим лише після того, як наша країна отримає статус повноцінного члена НАТО, інформує 24 канал.

Про розміщення баз НАТО в Україні

Про це говорити ще зарано. Таку думку висловив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

Він підкреслив, що нещодавно Україна приєдналася до Програми розширених можливостей НАТО. Це є черговим кроком зміцнення співпраці з Північноатлантичним альянсом.

Насправді, поки це тільки теорія. Поки про це говорити рано. Коли Україна отримає статус повноцінного члена НАТО, про це можна буде говорити серйозно, – відповів Боднар на питання про розміщення баз НАТО в Україні.

Боднар нагадав, що Україна зробила запит про надання їй плану дій щодо членства в НАТО ще на Бухарестському саміті, тоді Альянс чітко сказав, що Україна і Грузія будуть членами НАТО, але рішення – за НАТО.

  • НАТО ще у 2014 році запустив так звану програму розширених можливостей. Її мета полягає у тому, щоб посилити оперативну сумісність військ країн-учасниць з силами НАТО.
  • Особові партнери Альянсу отримують низку переваг. До прикладу, регулярні політичні консультації з безпекових питань, розширений доступ до навчань і обміну інформацією, тісніша співпраця у часи криз.
  • Донедавна статус партнера мали лише 5 країн: Швеція, Фінляндія, Австралія, Грузія та Йорданія. Тепер до них долучилася й Україна.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist