Новини

Стан здоров’я зараженого коронавірусом Порошенка погіршився

0

Стан здоров’я зараженого коронавірусом п’ятого президента України Петра Порошенка погіршився. Про це в інтерв’ю журналістці Яніні Соколовій повідомила дружина екс-президента Марина Порошенко.

За її словами, на сьогоднішній день Петро Порошенко знаходиться в лікарні з двостороннім запаленням легенів.

“На жаль, у нього зараз погіршився стан крові-вона дуже густа – і навіть лікарі не можуть взяти аналіз, щоб проконтролювати його стан здоров’я”, – сказала вона.

Разом з тим Марина Порошенко зазначила, що її дочка Євгенія, яка також заразилася COVID-19, переносить хворобу набагато легше.

  • 29 вересня п’ятий президент України, лідер партії» європейська солідарність ” Петро Порошенко повідомив, що захворів коронавірусною інфекцією COVID-19.
  • 3 жовтня стало відомо, що Порошенко був госпіталізований в одну з київських лікарень. Коронавірус також підтвердили у його дочки Євгенії.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16