Політика

«Станьте нарешті патріотом Україні»: Глава розвідки закликав Гончаренка не робити провокативних заяв про зрив спецоперації з «вагнерівцями»

0
Нардеп від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко заявив, що керівництво України “злило” операцію із затримання вагнерівців. Голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк назвав його безвідповідальним політиком і закликав стати патріотом.

Заява про “злиту” операцію українських спецслужб із затримання найманців ПВК “Вагнер” – провокативна. Про це 4 вересня в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна” сказав голова Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України Валерій Кондратюк.

Перед цим народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко заявив про “злиту” операцію, пославшись на матеріали, опубліковані його колегою по фракції Володимиром Ар’євим.

“Уся ваша робота – Служби зовнішньої розвідки, СБУ – під загрозою, бо якщо у вищому керівництві держави зрадник, то все це буде “зливатися”, і в нас ніколи не буде результату”, – зазначив Гончаренко.

У відповідь Кондратюк назвав його “безвідповідальним” як політик.

“Це не лише безвідповідальна заява, вона дійсно носить сьогодні інформаційно-провокативний характер, який сьогодні деморалізує суспільство, вносить розкол і точно грає не на інтереси України. Станьте, врешті-решт, патріотом і тим депутатом, який представляє інтереси народу України”, – підкреслив голова СЗР.

Джерело: Гордон