Суспільство

Стефанчук вважає, що слова про “корабельну сосну” допустимі “десь у бані”

0

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук вважає скандальне спілкування в Миколаєві голови партії “Слуга народу” Олександра Корнієнка та голови однойменної фракції Давида Арахамії недопустимим або допустимим “десь у бані”, пише УП.

Стефанчук в інтерв’ю Радіо Свобода

“Я не схвалюю цього. Я про це говорив і Олександру. Просто сталося так, що набуло оголосу, скажемо так, спілкування між хлопцями, яке не допустиме або допустиме десь у бані, де можна переговорити, поспілкуватися про все. Ну, так сталося.

Але для мене важливо, що Олександр відразу знайшов у собі мужність вийти і відразу вибачитися”.

На зауваження журналіста, що Корнієнко спочатку заявляв, що запис змонтовано, Стефанчук зазначив, що “не відслідковує дуже детально” цю ситуацію. Однак, за його словами, Корнієнко – “дуже порядна людина”.

“І, знаєте, хто без гріха – хай кине камінь. Але важливо не в тому, що ти не повинен робити помилок, ти повинен робити висновки зі своїх помилок. Я дуже глибоко переконаний, що і Давид, і Олександр зроблять висновки зі своїх помилок”.

Передісторія: 

  • 23 червня в інтернеті розповсюдили відеоролик, де глава партії “Слуга народу” та керівник фракції, народні депутати Олександр Корнієнко і Давид Арахамія обговорили свою колегу Ірину Аллахвердієву перед початком прес-конференції в Миколаєві. Корнієнко тоді заявив, що запис змонтовано.
  • 24 червня Корнієнко вибачився перед Аллахвердієвою та розповів, що обговорював не тільки її, а й Тетяну Домбровську, яку в “Слузі народу” розглядають кандидатом на посаду мера Миколаєва.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist