Політика

Степан Хмара про Кучму і Кравчука: «Вони ввійшли в історію, як руйнівники України. За ними давно плаче в’язниця».

0

Український державний діяч, Герой України, колишній дисидент та політув’язнений Степан Хмара відверто розповів про призначення головами українських делегацій ТКГ Леоніда Кучму і Леоніда Кравчука, – передає «Колумніст».

Хмара розповів, що він добре пам’ятає діяльність на посаді президента як Кравчука, так і Кучму і додав, що жоден із них навіть не намагався створити незалежну і сильну Україну.

Він відзначив, що обидва колишні президенти за характером – різні особи, проте їхні політичні погляди фактично ідентичні. Обидва малороси і у обидвох присутній комплекс неповноцінності. Хмара також наголосив, що обидва ментально – це радянські політики, які, в силу обставин, опинилися на вершині української політичної еліти.

Більше того, при Кравчуку, як зазначив діяч, розпочалося розкрадання України, розвал промисловості, корупція і злочинність.

Як за одного, так і за іншого президента вбивали відомих журналістів. І, коли за Гонгадзе і Кучму чули мало не всі, то за вбивство Вадима Бойка мало що кому відомо. Хмара розповів, що Бойко був відомий тим, що активно цікавився грошима Комуністичної партії. Одного дня в квартирі Бойка трапилась пожежа, в якій загинув і сам журналіст. Офіційна версія слідства – в квартирі замкнув телевізор, від короткого замикання зайнялась каністра із бензином, яка стояла поруч, від чого трапилась пожежа. Цю версію активно розповсюджував Кравчук.

Хмара закликає українців не вестись на теперішню діяльність цих двох діячів. Кравчук і Кучма вже ввійшли в історію України, як руйнівники України, за якими давно вже плаче в’язниця.