Суспільство

Стерненка засудили до 7 років і 3 місяців позбавлення волі у справі про викрадення людини. ВIДЕО

0

Активіста Сергія Стерненка засудили до 7 років і 3 місяців позбавлення волі у справі про викрадення депутата Щербіча.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Стерненко на сторінці в мережі Facebook повідомив: “Суддю таки дотиснула Венедіктова, Татаров і Труханов за ці дні. Обвинувальний вирок за всіма статтями”.

“7 років і 3 міс. позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Дякую Венедіктовій, Татарову і Труханову за це рішення.

Особлива подяка Зеленському”, – написав активіст.

Так, суд взяв під варту Стерненка в залі суду і визнав винним у справі про викрадення депутата Щербіча. За рішенням суду, у активіста конфіскована половина всього належного йому майна.

Стерненко зазначив, що це – політично мотивоване рішення, яке було продиктовано судді.

“Він повинен був оголосити вирок ще 19 лютого, але не зробив цього. Я знаю чому – він мав написаний вирок, виправдувальний. … Але на нього тиснули Олег Татаров, Ірина Венедіктова і Геннадій Труханов. І він змінив вирок. Це вирок не мені, а вирок їм усім. Вони не зможуть закрити рот нам всім”, – додав активіст.

“Сподіваюся, що Ірина Венедіктова, Олег Татаров і інша шваль, яка на вас давила, будуть вдячні”, – сказав Стерненко судді.

Раніше прокуратура клопотала про 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна для одеського активіста Сергія Стерненка у справі про викрадення Сергія Щербіча в 2015 році.