Суспільство

Стерненко: Це робиться руками безвольних прокурорів за вказівки Авакова та Венедіктової. А Зеленський погодився на це переслідування

0

Активіст Сергій Стерненко отримав виклик від СБУ. У виклику зазначено, що його викликають у якості свідка, аби вручити повідомлення про підозру, інформує 24 канал.

В СБУ Стерненко має з’явитись 9 червня о 10 ранку. Про це активіст написав у фейсбуці.

Стерненко зазначив, що уже написав слідчому, що не буде присутнім з об’єктивних причин. Виклик надіслали всього за два дні до дати, однак повинні були надіслати щонайменше за три дні.

Нехай викликають на іншу дату, щоб я міг належним чином реалізувати своє право на захист. Підозру підготували по статті 115 – умисне вбивство. Це робиться руками безвольних слідчих та прокурорів за вказівки Авакова та Венедіктової. А Зеленський погодився на це переслідування, – написав Стерненко.

Зазначимо, що 18 травня Стерненка уже викликали у СБУ. У Службі безпеки України повідомили, що запросили Стерненка для ознайомлення з матеріалами справи, про вручення підозри начебто не мовилось. Активіст впевнений, що плани у слідчих були інші.

Під будівлею СБУ на акцію підтримки Стерненка зібрались близько тисячі осіб.

Коротко про справу Сергія Стерненка
  • Одеського активіста Сергія Стерненка намагалися тричі вбити ще в 2018 році. Слідчі так і не могли тоді знайти організаторів.
  • Під час третього нападу Стерненко зміг відбитися від нападників. Під час бійки він поранив одного з нападників ножем. Той в результаті отриманих травм помер. Після цього Стерненко просив надати йому охорону, але йому відмовили.
  • ​Водночас ексрегіонали та проросійські політики закликали оголосити Стерненку підозру.
  • Про оголошення підозри Стерненку мова зайшла вже після призначення нової генпрокурорки Ірини Венедіктової.
  • На захист Стерненка виступає чимало активістів, а в українських містах відбулися масові акції.
  • 14 травня Стерненко отримав виклик до СБУ, куди мав з’явитися 18 травня.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist