Політика

Стерненко: “Зеленський каже не слухати “старих політиків”, а сам роздає ключові посади людям Януковича й Медведчука”

0

Громадський активіст, ексголова осередку “Правого сектору” в Одесі Сергій Стерненко детально проаналізував звернення президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Гідності та Свободи (21 листопада)

Про це з посиланням на відеоблог Стерненка розповідає Еспресо.TV.

“Це одне з найцинічнніших привітань, які я коли-небудь бачив, адже сам Зеленський робить якраз усе те, проти чого виходив Майдан”, – зазначає він в описі до свого відео.

Зокрема, Стерненко звертає увагу на кадрову політику чинного глави української держави.

У святковому зверненні Зеленський, нагадаємо, заявив:

“Для людей революція – це шлях до бажаних змін. Для політиків – шлях до бажаних крісел.

Тож разом з вами, не слухаючи старих політиків, ми щодня маємо продовжувати нелегку побудову дійсно нової України. Вільної та гідної”.

“Про крісла давайте і поговоримо. Тому що Зеленський своєю рукою підписав указ, яким призначив заступником керівника Офісу президента Олега Татарова, який працював в МВС, коли був Майдан, займався переслідуванням майданівців, фабрикував їм кримінальні провадження та розповідав, що вони самі себе постріляли”, – зазначає Стерненко.

У відкритому доступі, дійсно, є кадри, як Татаров каже наступне:

“Деякі із загиблих мають поранення в потиличну частину голови, що дає можливість стверджувати, що постріли робили десь поруч – особи, які були разом серед мітингувальників”.

Своєю чергою Зеленський виправдовував призначення Татарова.

“Мені здається, що це не є справедливо: усіх людей, які очолювали ту чи іншу ланку влади за часів Віктора Федоровича Януковича, вважати якоюсь старою владою. І там були досвічені люди… Головне щоб людина була чесна”, – пояснював свою точку зору президент.

Окрім того, як нагадує Стерненко, “Зеленський особисто призначив заступником Єрмака Андрія Смірнова, який є дружком Портнова і обслуговує “регіоналів” та має відповідні погляди”.

“Сам Портнов, який під час Майдану був заступником голови Адміністрації Януковича, вільно ходить в Офіс президента та викладає звідти фотографії”, – додає Стерненко.

До того ж, за його словами, “людина Зеленського, генпрокурорка Венедіктова, призначила собі в заступники людину Медведчука Якубовського”.

“А сам Зеленський буквально протягнув на посаду в.о. міністра освіти та науки Сергія Шкарлета, який був і є, мабуть, і зараз фанатом Януковича та був депутатом (Чернігівської – ред.) обласної ради від Партії регіонів”, – наголошує Стерненко.