Суспільство

Стерненко звернувся до Зеленського: “Якщо ви не виженете чортів, вони знищать і вас”

0

Активіст Сергій Стерненко, якого раніше засудили до 7 років і 3 місяців позбавлення волі, написав лист із СІЗО, в якому звернувся до президента Володимира Зеленського.

Як передає Цензор.НЕТ, текст листа опублікований у Telegram-каналі Стерненка.

“Хочу вибачитися перед президентом за те, що в суді назвав його словом з трьох букв. З мого боку було неправильно так говорити про гаранта, який, як бачимо, забезпечує в Україні правовий лад. Пане президенте! Мені болить за те, що ваша команда штовхає країну до прірви. У мене немає симпатій до вас, але я дуже переживаю за державу. Якщо ви не виженете чортів, вони знищать і вас”, – підкреслив активіст.

Також Стерненко висловив повагу Сергію Кошману, який звільнився з Офісу Президента.

Крім того, активіст закликав українців не зупинятися.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16