Політика

Столтенберг розказав, що було б з Кримом, якби Україна в 2014 році була членом НАТО

0

Якби в 2014 році Україна була б членом НАТО, Росія ніколи не змогла б окупувати Крим.

Заяву про це зробив генсек НАТО Йенс Столтенберг, слова якого цитують інформаційні агентства.

Виступаючи перед студентами в Бельгії, Столтенберг отримав питання про те, як би вчинив Альянс в разі нападу Росії на Крим за умови входження України в НАТО, повідомляє korrespondent.net

За його словами, Москва просто не змогла б здійснити окупацію, оскільки ризикувала отримати загальний відповідь від усіх держав Альянсу.

“Мій короткий відповідь: цього (окупації півострова Крим – ред.) Не сталося б, тому що мета існування НАТО – захищати кожного союзника. Якщо атакований один союзник, то діє правило: один за всіх і всі за одного”, – заявив він.

Більш того, Столтенберг прямо заявив, що Україна має можливість вступити в Блок, проте для цього необхідно виконання критеріїв, на досягненні яких офіційний Київ повинен бути сконцентрований.

За його словами, Альянс допомагає Києву і Тбілісі в реформах, які наблизять обидві держави до входження в Блок.

Відзначимо, що після вторгнення Росії на Донбас і окупації Криму Україна декларує твердий намір вступити в Альянс. На сьогоднішній день Київ реформують Збройні сили за цілою низкою напрямів, наближаючи свої стандарти до єдиного стандарту країн-членів НАТО.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16