Політика

Столтенберг впевнений, що Грузія і Україна будуть членами НАТО

0

Українська держава, а також Грузія можуть в повній мірі розраховувати на всебічну підтримку з боку Організації Північноатлантичного Альянсу в їх боротьбі з агресією Російської Федерації. Більш докладно про це розповів під час дистанційній прес-конференції з журналістами Йенс Столтенберг, секретар НАТО.

Керівник Альянсу підкреслив, що військовий блок посилює співпрацю з Тбілісі, а також Києвом шляхом надання їм додаткової допомоги. Зокрема, Столтенберг, відповідаючи на питання українського кореспондента Deutsche Welle про ситуацію в Україні, в тому числі і на Сході нашої країни, заявив про проведення протягом вже найближчого часу спільних навчань НАТО, Україна, а також Грузії. Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу додав: «Ми прийняли рішення поглибити наше партнерство з Грузією, а також Україною, в тому числі шляхом проведення навчань в стратегічному регіоні Чорного моря».

Генсек Альянсу додав, що НАТО має намір спільно працювати з Україною і Грузією, щоб протистояти кіберзагрозам з боку Росії. «Це, в тому числі, включає обмін радіолокаційними даними щодо руху в повітряному просторі, щоб небо зробити більш безпечним для всіх».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16