Новини

“Страшний сон Кремля збувся”: У Білорусі проходять наймасштабніші спільні з НАТО військові навчання

0

Сьогодні стало відомо про старт на території Республіки Білорусь спільних військових навчань між військами Лукашенко, а також Збройними силами Великобританії. Заходи мають назву Winter Partisan ( «Зимовий партизан»), а проходять вони на полігоні «Лосвіда», який розташовується по Вітебськом.

Відомо, що військові навчання Білорусі та країни НАТО будуть тривати цілих два тижні. А стартували вони ще першого березня. Варто відзначити, що в даних навчаннях бере участь така кількість британських військових, якого ще ніколи в історії Білорусі в цій країні не було.

З проведення такого роду навчань можна зробити висновок, що Білорусь все далі віддаляється від принципів Кремля, про що заявляють користувачі Мережі. Деякі з коментаторів такої події пишуть: «Страшний сон Кремля став реальністю. Чобіт НАТО ступив на землю Білорусі. Доберуться скоро і до Росії ».

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося про те, що відносини між президентами Російської Федерації і Республіки Білорусь почали псуватися. Причому все це почало відбуватися на тлі продажу «чорного золота» і «блакитного палива» Росією Мінську за невигідною ціною для Білорусі.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist