Суспільство

“Страус!”: Гончаренко розніс Арахамію за слова, що Україні варто дотримуватися нейтралітету

0

Верховна Рада не розглядатиме наступного пленарного тижня проект постанови про визнання нелегітимними вибори в Білорусі. Про це заявив лідер фракції ” Слуга народу» Давид Арахамія в ефірі телеканалу «Україна 24».

Арахамія впевнений, що Україна повинна дотримуватися в цьому питанні нейтралітету. Він сказав, що ситуація в РБ непроста і “не чорно-біла”. При цьому він уточнив, що на зустрічах фракції це питання ще не обговорювалося.

“Моя особиста позиція, що нам не завадить якийсь час побути Швейцарією, максимального нейтралітету дотримуватися”, – Єдодав Арахамія.

Нардеп від ” Європейської солідарності» Олексій Гончаренко прокоментував слова Арахамії, назвавши його прагнення до нейтралітету “позицією страуса”.

“І якщо ви називаєте ситуацію, коли диктатор Лукашенко зі зброєю в руках іде проти власного народу, переслідує, катує, викрадає і вбиває людей “дуже непростою і не чорно-білою”, то у мене для вас погані новини”, – написав нардеп.

Гончаренко підкреслив, що Арахамія, на його думку, лицемірно розповідає про такі поняття як мир, єднання країни і демократія, в той час, як покриває диктатуру в сусідній країні.

“Фактично здаєте тисячу кілометрів кордону Кремлю. Це не наш “фальстарт”, а ваш” фініш””, – додав Гончаренко.

Він також пообіцяв, що разом з колегами буде “дотискати” рішення про визнання результатів виборів в РБ нелегітимним, незалежно від ставлення Арахамії до цієї ситуації.

  • Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що на сьогоднішній день Україна призупинила всі контакти з Білоруссю.

Джерело: ІнфоРезист

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16