Суспільство

Стрєлков-Гіркін визнав: за спинами “Л/ДНР” воює Росія, в Україні немає внутрішнього конфлікту (ВІДЕО)

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Ігор Гиркин-Стрєлков у своєму новому інтерв’ю зізнався, що бойовики “ЛДНР” не здатні самостійно воювати з Україною, не можуть існувати без підтримки Росії і потрібні тільки в якості ширми для прикриття російських військ”

Навіть росіяни визнають, що немає у нас ніякого внутрішнього конфлікту. Ось це інтерв’ю Гіркіна треба по ТБ крутити, щоб всі розуміли, що насправді відбувається на Донбасі.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Джерело:Facebook Дениса Казанського

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16