Політика

Стрєлков: “Війни до осені точно не буде, Путін почав відступати”

0

Колишній “міністр оборони” “ДНР”, офіцер ФСБ РФ Ігор Стрєлков вважає, що Кремль не піде на вторгнення в Україну найближчим часом.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю, яке оприлюднив на своєму каналі в youtube 13 травня.

“До осені війна точно не відбудеться в Україні. На фронті встановилося певне затишшя”, – сказав Стрільців.

Він уточнив, що пов’язана така “затримка” з майбутньою зустріччю президентів США і РФ Джозефа Байдена і Володимира Путіна. Ці переговори, за даними ЗМІ, можуть відбутися в столиці Ісландії – Рейк’явіку.

“Бачимо активізацію тиску особисто на Путіна з боку Байдена і його адміністрації, спроби Путіна домовитися – він явно посунувся з багатьох питань … У ряді питань Путін явно відступив назад, але намагається демонструвати певні позиції”, – сказав російський диверсант.

“Поступкою”, на його думку, було і рішення відвести угруповання військ від України і з анексованого Криму.

“Війська відведені Російською Федерацією. Односторонньо … А в цей же час йдуть суцільні навчання НАТО – демонстративно образливі. 9 травня, поки наше” унікальна перевага “дивилося парад, вони тренували висадку десанту в Естонії … І на все це ніякої відповіді . Крім криків з кожного праски, що “наша армія найсильніша”. і це при тому, що те, що у нас на парадах марширували – це Росгвардія, ФСВП та інше, що ніколи воювати не буде. А якщо і буде, то краще б не воювало – до цього не пристосоване ні в психологічному, ні у військовому плані “, – заявив Стрільців.

Він констатував, що Захід почав “комплексне тиск” на Кремль для ослаблення Путіна перед зустріччю з Байденом.

“Москва буде виглядати в Рейк’явіку як хлопчик для биття, у якого немає козирів, в тому числі, і військових. Ще раз збирати війська – це дуже непросто навіть технічно, а по-друге, це нікого не злякає. Другий раз на це вже не купляться, що не злякаються “, – зазначив колишній ватажок найманців” ДНР ”

За матеріалами dialog.ua