Новини

Створення будь-яких консультативних рад із російськими маріонетками – шлях до капітуляції, – Порошенко вимагає від Зеленського пояснити, хто давав директиви Єрмаку

0

“ЄС” вимагає СБУ і Офісу генпрокурора порушити справу стосовно дії за ознаками державної зради, замаху на державний суверенітет і територіальну цілісність України і зловживання владою.

Про це п’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко написав у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

“Всі п’ять років моя команда докладала неймовірних зусиль, аби Росія понесла міжнародну відповідальність за злочин агресії, яку вона розв’язала проти України, проти українського народу. Завдяки цим зусиллям весь цивілізований світ офіційно визнав Росію агресором.

Однак, нова українська влада готова одним розчерком пера перекреслити все це”, — написав Порошенко.

На думку лідера “ЄС”, нинішня влада готова “розписатися у власній неспроможності, непрофесійності і некомпетентності. Взяти на озброєння тези російської пропаганди про так званий “внутрішній конфлікт”.

“Створення будь-яких консультативних рад із російськими маріонетками – це саме шлях до повзучої капітуляції. Все зрозумілішою стає причина заяв щодо відмови від курсу на членство в НАТО і відновлення водопостачання до окупованого Криму. Бо цього хоче Кремль. Реалізація подібних ініціатив – рівнозначно державній зраді, відповідальність за яку вимірюється Кримінальним кодексом”, — написав він.

“ЄС” вимагає від Зеленського надати інформацію про те, на якій підставі керівник його Офісу поставив підпис під протоколом засідання ТКГ 11 березня. А якщо йдеться про самодіяльність – то негайно відправити Єрмака у відставку.

“Ми вимагаємо від Генеральної прокуратури, Служби безпеки України невідкладно порушити кримінальну справу щодо дії за ознаками державної зради, замаху на державний суверенітет та територіальну цілісність України та зловживання владою”, — зауважив Порошенко.

“Заховатися від відповідальності під покровом карантину не вийде. Як і не вийде зламати опір українського народу російській агресії і капітуляції”.

Нагадаємо, 11 березня в Мінську були підписані домовленості про створення органу, яким фіксується суб’єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача виявилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

Створення будь-яких консультативних рад із російськими маріонетками - шлях до капітуляції, - Порошенко вимагає від Зеленського пояснити, хто давав директиви Єрмаку 01
Створення будь-яких консультативних рад із російськими маріонетками - шлях до капітуляції, - Порошенко вимагає від Зеленського пояснити, хто давав директиви Єрмаку 02
Створення будь-яких консультативних рад із російськими маріонетками - шлях до капітуляції, - Порошенко вимагає від Зеленського пояснити, хто давав директиви Єрмаку 03

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16