Політика

“Сучасній Україні бракує такої особистості, як Сталін”: Ківа зробив скандальну заяву

0

Ілля Ківа на своїй сторінці в «Фейсбук» розмістив фотографію Йосипа Сталіна з цитатою з повного зібрання творів радянського диктатора. При цьому народний депутат від партії «Опозиційна платформа – За життя» підкреслив, що сучасній Україні бракує такої особистості для того, щоб навести порядок в країні.

На пост Ківи звернув увагу Олексій Голобуцький. Політтехнолог в своєму телеграм-каналі звернув увагу, що народний депутат країни, яка, згідно з різними даними, втратила від 15 до 50 мільйонів громадян через дії радянського керівництва і особисто Сталіна, сьогодні захоплено цитує диктатора. При цьому він і далі продовжує залишатися депутатом вищого законодавчого органу країни.

Голобуцький додав, що політтехнолог він Ківу розуміє – хайпануть зараз можна хіба що на коронавірус. Але це досить ризикований варіант, оскільки можна привернути увагу відповідних європейських структур. Разом з тим, Ківі потрібно за всяку ціну залишатися в інформаційному просторі, і Сталін, як виявилося, це єдина тема, яка може бути хайповее коронавируса.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist