Політика

Суд оштрафував українця на 51 грн за порівняння Зеленського із “г*ндоном”

0
Крюківський районний суд Кременчука розглянув справу стосовно чоловіка, якому інкримінували дрібне хуліганство

Про це пише Кременчуцький Телеграф.

Йдеться про випадок, що стався 6 березня біля центральної прохідної Крюківського вагонобудівного заводу. Житель міста влаштував одиночний пікет. Казав, що слова на плакаті — не образа, а порівняння з письменником-фантастом Івом Гандоном. Того ж дня на чоловіка склали протокол. Написані слова розцінили як нецензурну лексику.

У судовому засіданні чоловік свою вину не визнав. Пояснив, що мав на меті не образити когось, а порівняти фрази та вислови з фантастичними історіями французького письменника-фантаста. Зробив плакат особисто, щоб привернути до себе увагу президента України, який з робочим візитом мав приїхати до КВБЗ, написав зеленою фарбою «ЗЕ ГАН ДОН» та зверху зазначив зеленим фломастером «ст.15 Конституції України», що означало, що в Україні цензуру заборонено. Образити нікого не хотів та не мав наміру на це.

У результаті суд визнав кременчужанина винним та наклав 51 гривню штрафу. Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови.

  • Ів Гандон — французький письменник-фантаст. Закінчив літературний факультет Сорбонни.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16