Суспільство

Суд поновив на посаді екс-беркутівця, причетного до розстрілів на Майдані

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Харківський адміністративний окружний суд поновив на посаді колишнього командира роти підрозділу “Беркута” у Харкові Віктора Шаповалова. Про це сказано в рішенні суду від 1 грудня 2020 року.

Зокрема, суд прийняв рішення поновити Шаповалова на посаді командира оперативної роти № 2 батальйону міліції громадської безпеки особливого призначення ГУ МВС у Харківській області, з якої був звільнений у листопаді 2015 року.

Крім того, суд постановив стягнути з МВС на користь Шаповалова 11 297,20 гривень за дні “вимушеного прогулу”.

  • Віктор Шаповалов звинувачувався в тому, що під час подій 18 лютого 2014 року перевищив повноваження. Колишній “беркутівець” перебував під вартою з 2015 року. Згідно з даними слідства, Шаповалов віддав злочинний наказ, що призвів до смерті трьох активістів, а також травмування 107 осіб.
  • 28 листопада 2019 року Шаповалову змінили запобіжний захід на домашній арешт.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16