Новини

Суд зобов’язав ДБР відкрити кримінальну справу на міністра економіки Милованова за трьома статтями

0
Мова йде про звільнення чиновника одного з держпідприємств, яке, на думку позивача було незаконним

Про це пишуть “Спеціальні кореспонденти”.

“24 червня 2016-го року між Мінекономрозвитку і торгівлі України та Кудіним А.В. було укладено Контракт № 22 від 24.06.2019 р. строком до 26.06.2024 р. щодо зайняття ним посади генерального директора Державного підприємства “Український інститут інтелектуальної власності”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 15 листопада минулого року Кудіна було звільнено з посади генерального директора на підставі наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та соціального господарства №70-п від 14.11.2019, основою якого була доповідна записка директора Департаменту інтелектуальної власності Жалдака О.В.

“В зв’язку з тим, що звільнення було незаконним, представниками Кудіна А.В. було подано відповідну заяву (повідомлення) про вчинення кримінальних правопорушень згідно ч.1 ст. 172, ч.2 ст. 206 та ч.1 ст. 364 Кримінального кодексу України”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається в заяві, Мінекономрозвитку та міністром Миловановим Т.С. “не було вчинено жодних дій направлених на перевірку інформації викладеній в доповідній записці, не було проведено службового розслідування направленого на перевірку зазначеної інформації та не було отримано доказів на її підтвердження”

“Кудіна протягом часу перебування його на займаній посаді не було притягнуто до дисциплінарної відповідальності, будь-яких зауважень, попереджень, тощо, які могли бути підставою для звільнення останнього не було”, – зазначають у повідомленні.

Печерський районний суд міста Києва своєю ухвалою зобов’язав уповноважених осіб Державного бюро розслідувань внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.