Новини

Суд зобов’язав ДБР закрити справу проти Порошенка та відкрити проти Дубінського

0
Шевченківський суд ухвалив рішення до ДБР розглянути і закрити справу, а також порушити кримінальне провадження проти її ініціатора за неправдиве повідомлення про злочин

Про це повідомив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під стінами ДБР, де відбувається акція проти політичних переслідувань.

«Ми сьогодні за традицією з добрими новинами. Вчора суд прийняв, а щойно ми отримали рішення суду, по якому зобов’язується ДБР розглянути і закрити кримінальну справу, по якій я сьогодні на 10 годину запрошений сюди рішенням про аналіз сплати податків, який був поданий маріонеткою Коломойського, який називається «Мама любит скорость», – зазначив Порошенко.

Він сказав, що ДБР зобов’язали відкрити проти Дубінського провадження.

«І друге рішення, яке зобов’язує ДБР порушити кримінальну справу проти нього за завідомо неправдиве повідомлення про злочин. І сьогодні ми тут з моєю юридичною командою для того, щоб повідомити це. Бо вони бояться і ховаються, вони не приходять на суд. І рішенням суду ми їх зобов’язуємо це зробити. А якщо вони цього не зроблять – будуть нести кримінальну відповідальність. Нас багато, народ з нами і точно їм це доведемо, бо їх нічого не врятує», – наголосив Порошенко.

Він наголосив, що потрібно викорінювати реванш.

«Ми збираємося для того, щоб викорінювати зразки реваншу, символом яких є призначений Бабіков чи Бібіков, адвокат Януковича, який вніс дух Януковича в ДБР, руйнує незалежність слідчих і правоохоронних органів», – наголосив Порошенко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist