Новини

Суд зобов’язав ДБР закрити справу проти Порошенка та відкрити проти Дубінського

0
Шевченківський суд ухвалив рішення до ДБР розглянути і закрити справу, а також порушити кримінальне провадження проти її ініціатора за неправдиве повідомлення про злочин

Про це повідомив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під стінами ДБР, де відбувається акція проти політичних переслідувань.

«Ми сьогодні за традицією з добрими новинами. Вчора суд прийняв, а щойно ми отримали рішення суду, по якому зобов’язується ДБР розглянути і закрити кримінальну справу, по якій я сьогодні на 10 годину запрошений сюди рішенням про аналіз сплати податків, який був поданий маріонеткою Коломойського, який називається «Мама любит скорость», – зазначив Порошенко.

Він сказав, що ДБР зобов’язали відкрити проти Дубінського провадження.

«І друге рішення, яке зобов’язує ДБР порушити кримінальну справу проти нього за завідомо неправдиве повідомлення про злочин. І сьогодні ми тут з моєю юридичною командою для того, щоб повідомити це. Бо вони бояться і ховаються, вони не приходять на суд. І рішенням суду ми їх зобов’язуємо це зробити. А якщо вони цього не зроблять – будуть нести кримінальну відповідальність. Нас багато, народ з нами і точно їм це доведемо, бо їх нічого не врятує», – наголосив Порошенко.

Він наголосив, що потрібно викорінювати реванш.

«Ми збираємося для того, щоб викорінювати зразки реваншу, символом яких є призначений Бабіков чи Бібіков, адвокат Януковича, який вніс дух Януковича в ДБР, руйнує незалежність слідчих і правоохоронних органів», – наголосив Порошенко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16