Про це Порошенко повідомив у facebook.
Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!
“Відповідно до Закону про деокупацію Донбасу, всі незаконні збройні формування є терористичними, є окупаційними військами Росії. Спроба їх залучити – визнання окупації. Єдині, з ким ми можемо проводити спільні заходи охорони кордону, – миротворці, які мають бути введенні відповідно до рішення Ради безпеки ООН. І це – надійний елемент, який не дозволяє легітимізувати присутність окупаційних російських військ на Донбасі”, – сказав Порошенко.
За його словами, заява Зеленського, суперечить законодавству та Конституції України.
“Допуск іноземних військ – це компетенція парламенту, а не президента. Це – одна із тактичних ініціатив, яка не має права на існування», – підкреслив Порошенко.
Нагадаємо, 15 лютого Володимир Зеленський заявив, що Україна погоджується на спільний контроль ділянок кордону із представниками ОРДЛО задля проведення місцевих виборів на Донбасі.