Суспільство

Супрун: “Протефлазід” намагаються “впарити” під виглядом нібито лікування від коронавірусу

0

Керівники певних наукових установ намагаються фактично “впарити” препарат “Протефлазід” як нібито порятунок від COVID-19, хоча подібні ліки не зможуть надати ефективну допомогу, передає 24 канал.

Про це ексглава МОЗ Уляна Супрун написала на своїй сторінці в Facebook.

Також медик звинуватила Національну академію медичних наук України в занятті лженаукою.

Супрун розповіла, що в мережі спливло лист президента НАМНУ Віталія Цимбалюка до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням звернути увагу “на відвертий фуфломіцин” для профілактики та лікування коронавірусу. Препарат “Протефлазід” вона назвала сумішшю трав, розчинених в спирті.

За її словами, в складні для країни і всього світу часи “такі “ноу-хау” впарюють керівники наукових установ, які існують на чималі кошти платників податків, і десятиліттями наживаються на імітації наукової діяльності”.

“Ці “ліки” не включені ні в які міжнародні протоколи, не мають доказової ефективності, не дослідили в реальних наукових дослідженнях, а в основному у тих, які оплачували виробники цього чудо-препарату”, – заявила вона.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16