Новини

Сурков – політичний лузер, його “вологі фантазії” нехай залишаться при ньому, – “слуга народу” Стефанчук

0

Перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що експомічник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков є “політичному лузером”.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на “НВ”.

За його словами, особистість колишнього російського чиновника і його недавнє інтерв’ю, в якому він допустив шовіністичні висловлювання на адресу України, не гідні обговорення.

“Я глибоко переконаний, що дрібний шовіністичний кдбіст, який програв підкилимну боротьбу навіть у своїх стінах, не гідний того, щоб українці коментували його бачення. Він – політичний лузер у своїй державі”, – заявив Стефанчук.

Віцеспікер українського парламенту вважає, що за допомогою провокаційного інтерв’ю Сурков хотів “привернути до себе увагу”.

“Я не хотів би коментувати чиїсь, як то кажуть, “вологі фантазії”. Нехай вони залишаться при ньому. …Шавки тявкають, а караван іде”, – додав Стефанчук.

Нагадаємо, раніше Сурков дав інтерв’ю, в якому заявив, що України немає і Донбас не заслуговує такого приниження, як повернутися до її складу.

А також заявив, що примус силою до братських відносин – єдиний ефективний метод.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist