Новини

Сурков – політичний лузер, його “вологі фантазії” нехай залишаться при ньому, – “слуга народу” Стефанчук

0

Перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що експомічник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков є “політичному лузером”.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на “НВ”.

За його словами, особистість колишнього російського чиновника і його недавнє інтерв’ю, в якому він допустив шовіністичні висловлювання на адресу України, не гідні обговорення.

“Я глибоко переконаний, що дрібний шовіністичний кдбіст, який програв підкилимну боротьбу навіть у своїх стінах, не гідний того, щоб українці коментували його бачення. Він – політичний лузер у своїй державі”, – заявив Стефанчук.

Віцеспікер українського парламенту вважає, що за допомогою провокаційного інтерв’ю Сурков хотів “привернути до себе увагу”.

“Я не хотів би коментувати чиїсь, як то кажуть, “вологі фантазії”. Нехай вони залишаться при ньому. …Шавки тявкають, а караван іде”, – додав Стефанчук.

Нагадаємо, раніше Сурков дав інтерв’ю, в якому заявив, що України немає і Донбас не заслуговує такого приниження, як повернутися до її складу.

А також заявив, що примус силою до братських відносин – єдиний ефективний метод.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16