Новини

Сурков заявив, що Росії доведеться силою примушувати українців до “братерства”

0

Екс-помічник Путіна, головний кремлівський куратор Донбасу Владислав Сурков, покинувши держслужбу, прославився їдким інтерв’ю пропагандиста, політологу Олексію Чеснакову.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Владислав Сурков заявив, що Україна, як країни – немає, є українські атрибути, такі, як бандура, борщ, Бандера, шаровари, а самій, як такої країни, нації немає.

При цьому Сурков підкреслив, що впертість українців, як етносу, завжди приносило чимало клопоту Росії, навіть, коли Україна була в її складі. Можна згадати історію – українці завжди мутили воду, намагалися вирватися з Росії. Зараз черговий етап, коли є спроба бути окремо від Росії.

За словами Суркова, не виключено, що українцям таки вдасться створити свою державу, якого поки що немає, але є всі припущення, що це буде держава не в колишніх межах, а набагато менше, а може бути це буде взагалі дві держави.

У будь-якому випадку, Росії доведеться втручатися в цей процес і цілком можливо, що силою примушувати українців до «братерства».