Політика

Священик УПЦ МП демонстративно обхаркав журналістів у редакції, – ЗМІ

0

Архімандрит Никита із Чернівецько-Буковинської Консисторії УПЦ МП вимагає від СБУ продезинфікувати та закрити на повний карантин редакцію видання “Молодий буковинець, де він напередодні демонстративно накашляв.

Про це йдеться у заяві до СБУ, яку публікує видання.

Зазначається, що напередодні “Молодий буковинець” опублікував новину про те, що керівник Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП митрополит Мелетій та ще кілька попів мають пневмонію. Журналісти звернулися до єпархії із проханням прокоментувати це, втім їх проігнорували.

Після цього до редакції навідався архімандрит Никита. Він увімкнув відеозапис та почав демонстративно кашляти на журналістів.

Пізніше архимандрит написав заяву до СБУ. Піп заявив, що вже розкаюється у скоєному і просить правоохоронців продезинфікувати редакцію та навіть закрити її на повний каранитн.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist