Новини

Схема зі “Свинарчуком” виявилася вигадкою – Загороднюк визнав – корупції після аудиту не виявлено

0

Міністр оборони України Андрій Загороднюк визнав, що аудит в Міноборони не знайшов корупції в закупівлях у справі Гладковського. Тобто – в тих же закупівлі російських комплектуючих для українського техніки. Про це він сам публічно заявив в інтерв’ю Сергію Іванову.

Коментуючи інформацію, журналіст, історик Дмитро Вовнянко в своєму блозі зазначив, все це означає, що батько і син ГЛАДКОВСЬКА не мали з тих угод абсолютно ніякого прибутку. Логічно, що виникне питання: «А, як же завищені ціни?». Відповідь на це питання вже давно звучав, ось тільки його ніхто не хотів слухати. Таку ж схему крутили під час Другої світової війни британці, купуючи німецькі комплектуючі через Швецію. Посередники за ризик хочуть гроші. На офшорні рахунки. В іншому випадку – комплектуючих не буде, а Україна не виконає міжнародні контракти. Що цікаво, затримали Гладковського-старшого по абсолютно іншій справі – і вже зняли браслет.

«Знаєте, садити-таки треба. Надовго садити. За обман 73% населення країни треба давати повноцінні терміни », – резюмував журналіст.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16