Новини

Схеми: в Оман до Зеленському прилітав глава Ради Федерації РФ Патрушев

0

Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев прилітав в місто Маскат (Оман), коли там перебував президент України Володимир Зеленський.

Високопоставлений російський чиновник прилетів в ніч з 7 на 8 січня тим же чартерним літаком Bombardier Global Express 6000 з бортовим номером 9H-VJN, який через добу доставив президента України з Маската до Києва.

Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях».

Журналістам вдалося отримати підтвердження інформації про «московському пасажира» з двох не пов’язаних між собою джерел, зокрема – в базі даних про перетин кордону Російської Федерації.

Крім того, проведений журналістами моніторинг російських новин за 8 січня показав, що в той день Патрушев в публічному просторі був відсутній.

«Довірений силовик Путіна, секретар Радбезу РФ летить саме в Оман і саме в той час, коли там відпочиває президент Зеленський. Летить не державним бортом, а чартером, який складно прив’язати до конкретних осіб. Саме цей чартер далі виявляється в розпорядженні президента Зеленського для термінового повернення до Києва, який чомусь в кінці кінців затримався майже на добу », – йдеться в програмі.