Схеми: в Оман до Зеленському прилітав глава Ради Федерації РФ Патрушев
Новини

Схеми: в Оман до Зеленському прилітав глава Ради Федерації РФ Патрушев

Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев прилітав в місто Маскат (Оман), коли там перебував президент України Володимир Зеленський.

Високопоставлений російський чиновник прилетів в ніч з 7 на 8 січня тим же чартерним літаком Bombardier Global Express 6000 з бортовим номером 9H-VJN, який через добу доставив президента України з Маската до Києва.

Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях».

Журналістам вдалося отримати підтвердження інформації про «московському пасажира» з двох не пов’язаних між собою джерел, зокрема — в базі даних про перетин кордону Російської Федерації.

Крім того, проведений журналістами моніторинг російських новин за 8 січня показав, що в той день Патрушев в публічному просторі був відсутній.

«Довірений силовик Путіна, секретар Радбезу РФ летить саме в Оман і саме в той час, коли там відпочиває президент Зеленський. Летить не державним бортом, а чартером, який складно прив’язати до конкретних осіб. Саме цей чартер далі виявляється в розпорядженні президента Зеленського для термінового повернення до Києва, який чомусь в кінці кінців затримався майже на добу », — йдеться в програмі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16