Війна

“Східне Середземномор’ї – 2021”: бійці ВМС ЗСУ візьмуть участь у військових навчаннях Туреччини

0

Бійці Військово-морських сил Збройних сил України братимуть участь у військових навчаннях ВМС Туреччини під назвою Dogu Akdeniz 2021. Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства оборони України.

Відзначається, що Військово-морські сили ЗСУ взяли участь у початковій конференції з планування навчань ВМС Турецької Республіки Dogu Akdeniz 2021. У повідомленні йдеться: «Учасники заходу розглянули питання визначення загальної концепції навчання, узгодження попереднього складу сил, які планується залучити.

Представники ВМС ЗСУ обговорили формат участі української сторони. У тому числі говорили про притягнення офіцерів ВМС ВСУ до складу багатонаціонального штабу навчань, а також стажування офіцерів на борту корветів ВМС Туреччини класу ADA під час навчань ».

Також відомо, що початкова конференція з планування навчань відбулася в режимі онлайн. Причиною тому послужила пандемія коронавирусной інфекції. Наскільки відомо, військові навчання Dogu Akdeniz 2021 ( «Східне Середземномор’ї – 2021») повинні відбутися в кінці року в Західній частині Середземного моря.