Політика

Сюмар рознесла Зеленського: Він чл*ном грав на роялі, коли ми стояли на Майданах

0

Президент Володимир Зеленський займається самопіаром, цинічно присвоюючи собі заслуги минулої влади.

Про це з трибуни парламенту заявила народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар.

“Я бачила багато цинізму в цій Раді, але такого цинізму як сьогодні не бачила ще ніколи. Я побачила банального піарщика і циніка, який на всьому святому вміє тільки піаритись. Зеленський розповідає, що має стосунок до двох революцій. Але де він тоді був? Він тоді членом грав на роялі. Коли ми стояли на всіх майданах країни”, – сказала вона.

Сюмар також зазначила, що Зеленський у своєму посланні не загадав про скорочення армії, а натомість присвоює собі заслуги минулої влади.

“Президент мав сказати, куди рухається країна – в Європу чи в Росію. Чи вона взагалі застигла на місці. Зеленський мав розповісти, що зараз відбувається з армією, це його прямі повноваження. Чому армія руйнується і чому він збирається її скорочувати, коли вся країна її будували останні шість років?

Він каже до країни на “ти”. Я теж скажу. Ти розказуєш про Крим, про 2014 рік? Де ти був у 2014 році? Скільки ти відвоював метрів української землі? У тебе є армія, якої не було в 2014 році. Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти присвоюєш собі те, до чого не маєш жодного стосунку!”, – наголосила депутат.

Детальніше дивіться у відео: