Суспільство

“Так буває коли кличеш руцький мір”: Жителі ОРДЛО на колінах просили ОБСЄ провести їх через пункт пропуску

0

На КПВВ “Оленівка” люди похилого віку на колінах просили представників ОБСЄ допомогти їм потрапити до ОРДЛО, куди їх не пускають бойовики. Про це повідомляє блогер Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook.

“Подивіться на ці приниження і знущання. Ось так насправді ставляться до жителів Донбасу члени угруповання “ДНР”, які на словах нібито “захищають їх від фашизму”. Так буває, коли приходить “русский мир”, – ідеться в пості.

На відео видно, як чоловік спочатку стає на коліна перед представниками ОБСЄ, а потім лягає, поруч із ним стає на коліна жінка, а інша втирає сльози.

“Я встану на коліна, я лягаю. Дивіться всі, я вже не можу! Скільки можна знущатися? Це ж не поряд живемо. Я зараз піду через блокпост, мені плювати вже на все. Це просто жах. Телефонуйте, хлопці, ми вас не випустимо”, – сказав чоловік зі сльозами, після чого йому допомогли підвестися з землі.

Жінка, яка також стояла на колінах, сказала, що у неї болить нога після операції, інакше вона б також лягла.

Відео містить нецензурну лексику!

В коментарях Казанський зазначив, що бойовики пояснюють те, що не пускають людей додому в ОРДЛО, карантином, незважаючи на те, що з Росії в “ЛДНР” людей пропускають вільно.

“Просто у них почалася кампанія по цькуванню і знущанню над тими, хто їздить на підконтрольну територію”, – додав блогер.

Один із коментаторів написав, що в окупованому Криму “щось теж цікаве відбувається”. За його словами, тих, хто повертається з материкової території України, відправляють на 14 днів в обсервацію. Наголошується, що це стосується навіть тих, у кого кримська прописка або російський паспорт. У той же час жителі ОРДЛО в’їжджають в Крим без будь-яких обмежень, як і материкові росіяни.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist