Суспільство

“Так виглядає відчай”: перед Офісом Президента лежать мами українських захисників в полоні з портретами своїх синів

0

Сьогодні, 12 червня, матері і дружини українських полонених, утримуваних у полоні найманців РФ на Донбасі, проводять лежачий протест під Офісом Президента.

Вони вимагають зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, бо, за їхніми словами, їхніх рідних навіть не виносили на обмін, хоча вони перебувають у полоні з 2014 року, понад 2100 днів. Крім того, за словами рідних українських полонених, з ними відсутня будь-яка комунікація щодо питання обміну.

“Так виглядає відчай і материнська любов… Це перед офісом президента лежать мами з портретами своїх синів. Матусі військовополонених. Як їм докричатися? Як їм повернути синів? Війна триває, українські захисники в полоні. Деякі – з 2014 року… А їх всі ці роки не включають у списки на обмін…

“Нас не хочуть бачити й чути”, – стверджують вони.

Жінки лягли на бруківку під ОП і накрилися плакатами з фотографіями їхніх рідних, утримуваних у полоні найманців РФ. Також вони розклали плакати з їхніми фотографіями.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist