Суспільство

“Так, я отримував такі виплати. Багато?” – Нефьодов призначив собі 600% премії і отримав зарплату 72 тис. грн

0

Кабмін звільнив Максима Нефьодова з посади голови Митної служби, пише Політека.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Відповідне рішення уряд ухвалив у п’ятницю, 24 квітня. При цьому сам Нефьодов заявив, що не знає причину свого звільнення, а про саме рішення дізнався тільки на засіданні Кабміну.

«Звільнили мене і всіх моїх заступників. Причина звільнення невідома. Я про це дізнався на засіданні Кабміну, яке відбулося сьогодні ввечері», – заявив він в коментарі «Новому времени».

Варто відзначити, що раніше Нефьодов оскандалився космічною зарплатою і преміями. Так, з’ясувалося, що протягом кількох місяців він отримував надбавку до 300% окладу, незважаючи на величезні недобори митниці. При цьому в березні його надбавки склали 79,8 тис. грн.

Максим Нефьодов

Також сам Нефьодов підтверджував, що отримував премії в розмірі 600% від його коалада.

«Так, я отримував 6 тижнів такі виплати. Середня зарплата на митниці у мене 72 тис. грн. Багато?», – писав він у коментарях у Фейсбук.

Він стверджував, що заслуговує таких премій, так як не бере хабарів і живе на одну зарплату.

Варто відзначити, що крім Нефьодова своєї посади позбувся і голова Податкової служби Сергій Верланов. Рішення про його звільнення Кабмін прийняв на тому ж засіданні.