Суспільство

Так-званий президент Білорусі Лукашенко назвав Україну “американським сателітом”

0
Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав Україну “форпостом політичних провокацій”, які націлені проти Білорусі

Про це повідомляє державне видання Білорусі “БЕЛТА”, передає “Українська правда”.

“Щоб відразу зняти всі маски, назвемо цих гравців поіменно. На рівні світових центрів це перш за все Сполучені Штати Америки, конкретніше – їх мережа фондів з підтримки так званої демократії. На європейському континенті активно діяли американські сателіти: Польща, Литва, Чехія і, на жаль, наша Україна. Кожна з цих країн відпрацьовувала свою роль. Чехія – з давніх часів як ресурсний хаб, Польща – спочатку як інкубатор медіаканалів (“Белсат”, “Нехта” та інші), а потім – як майданчик для альтернативних органів у вигнанні. Литва, уражена темою БелАЕС, – як таран білорусько-європейських відносин. Україна, незважаючи на нашу незмінну її підтримку (наприклад, в питаннях територіальної цілісності, та й по іншим), всупереч духу наших взаємин стала форпостом політичних провокацій”, – сказав Лукашенко.

За його словами, протягом останніх десяти років білоруська влада готувалася до сьогодення.

Він заявив, що “чітко бачить” суб’єктів цього процесу і вважає, що “тактика організаторів протестів в Білорусі будувалася за класичним американським підручником кольорових революцій”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist