Суспільство

Так званий закон про “ворів у законі” може стати інструментом корупції й тиску на опозицію — В’ятрович

0

Так званий “Закон про ворів у законі” може бути використаний як інструмент корупції й тиску на опозицію.

Про це заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович в ефірі програми “Свобода слова з Савіком Шустером”, інформує Прямий.

“Я не згоден, що цей закон є реформою. В кращому випадку цей закон є імітацією реформи, а в гіршому – прикриванням для дуже нехороших речей.

Кожен з нас може бути названий особою, яка є суб’єктом підвищеного злочинного впливу. Кожен з нас може бути звинувачений в злочинному впливі. Цей закон може бути джерелом корупції. Поліція може заробляти на цьому, звинувачуючи вас в тому, що ви суб’єкт злочинного впливу”, – сказав народний депутат.

Також він підкреслив, що цей закон можна використовувати для боротьби з політичною опозицією.

“Інший небезпечний інструмент, у який може перетворитися цей закон – інструмент для боротьби з політичною опозицією. Тобто, не подобаються політичні погляди, завтра опираючись на цей закон можна звинуватити, що людина є суб’єктом з особливим впливом і відповідно вором в законі”, – зауважив народний депутат.

В’ятрович наголосив, що правозахисні організації вказують на те, що цей закон відповідає російській авторитарній традиції законотворчості.

“Харківська правозахисна група написала, що це абсолютно неприйнятний для демократичної держави закон, і її позицію підтримують інші правозахисні організації, які б’ють на сполох, що це абсолютно російський авторитарний варіант”, – зазначив політик.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist