Політика

“Такі втрати Путіну і не снилися”: Поблизу Тріполі в бою було вбито більше ста російських військових

0

З повідомлення російського вербувальника, активіста з позивним «Кришталик» (справжнє ім’я Михайло Полинков) стало відомо, що в кінці березня місяця 2020 року Російська Федерація зазнала важких втрат в громадянській війні на території Лівії. Відомо, що загинули не менше ста найманців ПВК «Вагнера». Причому втрати сталися під час бойових дій.

Вербувальник повідомив наступне: «На тілах видно жетони« Вагнера ». Крім жетонів ніяких інших документів не було ». Він також уточнив, що в бою у Російської Федерації «не менше сотні загиблими». За його словами, про це свідчить те, що тіла ніхто не «пограбував».

Він додав: «Як відомо, в Тріполі зараз з частин Північноатлантичного Альянсу тільки підрозділи Французького Іноземного легіону. Ясна річ, що там є і османи ».

За його припущенням, бійці «Вагнера» загинули в кінці березня, коли урядові війська Лівії за підтримки Туреччини захопили військову базу військ Хафтара і «Вагнера», що поблизу Тріполі. Примітно, що ні влада Російської Федерації, ні ЗМІ РФ не повідомили про таку подію.