Політика

“Такі втрати Путіну і не снилися”: Поблизу Тріполі в бою було вбито більше ста російських військових

0

З повідомлення російського вербувальника, активіста з позивним «Кришталик» (справжнє ім’я Михайло Полинков) стало відомо, що в кінці березня місяця 2020 року Російська Федерація зазнала важких втрат в громадянській війні на території Лівії. Відомо, що загинули не менше ста найманців ПВК «Вагнера». Причому втрати сталися під час бойових дій.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Вербувальник повідомив наступне: «На тілах видно жетони« Вагнера ». Крім жетонів ніяких інших документів не було ». Він також уточнив, що в бою у Російської Федерації «не менше сотні загиблими». За його словами, про це свідчить те, що тіла ніхто не «пограбував».

Він додав: «Як відомо, в Тріполі зараз з частин Північноатлантичного Альянсу тільки підрозділи Французького Іноземного легіону. Ясна річ, що там є і османи ».

За його припущенням, бійці «Вагнера» загинули в кінці березня, коли урядові війська Лівії за підтримки Туреччини захопили військову базу військ Хафтара і «Вагнера», що поблизу Тріполі. Примітно, що ні влада Російської Федерації, ні ЗМІ РФ не повідомили про таку подію.