Новини

Такого приниження для глави уряду ще не було в історії України, – політолог

0

Недільна вечірня зустріч глави уряду Олексія Гончарука і глави Офісу президента Андрія Єрмака в індійському ресторані продемонструвала не тільки невідповідність сьогоднішньої внутрішньополітичної ситуації Конституції України, а й внутрішньовидової політичній боротьбі в команді Зеленського. Про це у своєму блозі пише політолог Віталій Бала.

Він зазначає, вирішувати робочі питання в ресторані, в неділю, можуть тільки близькі, або «закляті» друзі. Розмови і чутки про сексуальні переваги не варто враховувати. У підсумку, ми маємо ситуацію, коли в Україні головний канцелярист президента Єрмак, виявляється, вирішує яким буде майбутній склад Кабміну України. Тобто, людина, займаючи посаду, яка за Конституцією України не має на це ніяких прав і повноважень намагається керувати в країні. Олексій Гончарук, на думку Віталія Бали, зробив помилку, коли погодився на цю зустріч, та ще й в ресторані.

За словами політолога, фактично глава українського уряду, як би хто персонально не ставився до Гончарука, замість спілкування з главою держави вирішував кадрові питання уряду з головним канцеляристом, що є нонсенсом і приниженням для глави уряду. Бала зазначає, таке враження, що Україна живе просто в якомусь поганому телесеріалі і цей серіал набагато гірше індійське кіно.