Політика

“Там їх багато сиділо”: жінка вперше публічно розповіла про катування у поліцейському відділку в Кагарлику

0

26-річна дівчина, яка стала жертвою насильства поліцейських у Кагарлику, вперше розповіла про звірства копів. За її словами, спочатку поліцейські намагалися вибити з неї визнання провини в крадіжці у магазині. Коли їм це не вдалося, перейшли до “радикальних” методів” – били, змушували пити алкоголь і ґвалтували. Про це дівчина розповіла в ефірі телеканалу “Україна”.

За словами потерпілої, її били навіть у туалеті, в тому числі ногами. Після побиття  прикували наручниками до батареї в коридорі.

“Завели мене на другий поверх, і там вже почали: “Давай, розповідай про магазин (дівчину викликали як свідка у справі про крадіжку товарів в одному з сільських магазинів – ред). Кажу: “Я навіть не знала, що його пограбували чи що”. “Та що ти мені розповідаєш?! Ти що, брешеш?” Потім іншому поліцейському каже: “Давай, протигаз неси”.

Дівчина також розповіла: “Наставляв мені пістолет, каже: “Зараз коліно прострелю!” Просила: “Тільки не вбивайте!” Потім прийшов Сергій з коньяком і куркою. Там вони пили, поки я прикута була наручниками. Потім Сергій же давай до мене… Я сиджу, він підходить до мене, щось кулаками ось так починає мене… “Ну, що, будеш сьогодні моя? Я тебе сьогодні розірву! Цей Сергій змушував мене, ну, пити. Там трохи було вже коньяку”.

Потім копи надягали протигаз і затискали його знизу. Після побоїв потерпілу прикували наручниками до батареї в коридорі, а самі пішли вживати спиртне. Невдовзі обидва поліцейські потягли дівчину до кабінету, де один з них її і зґвалтував, тоді як інший сів за комп’ютер.

“Він мене десь години три-чотири ґвалтував по-всякому. Що хотів, те й робив”, – розповіла потерпіла.

Свідками її катування і зґвалтування стали багато співробітників, які в той день були в приміщенні та чули звуки знущань.

“Двері відчинені були. І там їх багато сиділо, по кабінетах: там той, там той – і всі ж чули, і ніхто не виходив”, – поділилася потерпіла.

Нагадаємо, на Київщині двох поліцейських Миколу Кузіва та Сергія Сулиму затримали за підозрою у зґвалтуванні. Відомо, що жінку викликали до відділку як свідка, де її почали катувати – вдягали протигаз, застосовували кайданки та стріляли з табельної зброї над головою. Потому оперуповноважений кілька разів зґвалтував потерпілу. Також копи побили чоловіка, який у цей час перебував у приміщенні відділку, погрожуючи йому зґвалтуванням.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist