Суспільство

“Там істерика в ОП”: мер Черкас переконаний, що йому погрожував саме заступник Єрмака

0

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, котрий став зіркою мережі завдяки своїй позиції стосовно продовження карантинних заходів, переконаний, що йому погрожував заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов, інформує 24 канал.

1 травня Анатолій Бондаренко запостив на своїй сторінці у фейсбуці скриншот переписки з нібито Сергієм Трофімовим. Очільник міста переконаний, що спілкувався саме з заступником керівника ОП. Про це він розповів в інтерв’ю “Українській правді” 2 травня.

Щодо пана Трофімова, ми з ним гарно знайомі, у нас є багато спільних знайомих. Я скажу так: це зрозуміло, що це був він, – заявив Бондаренко.

Крім того, очільник Черкас зазначив, що раніше він допомагав команді нинішнього президента на прохання того ж Трофімова.

“Коли пан Трофімов представляв першого губернатора після президентства Зеленського, він просив мене допомагати йому, я допомагав”, – додав він в інтерв’ю. За запевненнями мера Черкас, Зеленському він допомагав і під час другого туру виборів.

“Це ж не написав чомусь пан Єрмак, пан Тимошенко чи Іванов, Петров. Це написала людина, яка мене знає”, – розповів голова Черкас.

Він додав, що свідками отримання повідомлення від людини, котра представилась Трофімовим, були кілька людей. А після того, як історія про листування набула розголосу, “наші спільні знайомі зателефонували мені зранку і сказали: “Там істерика в Офісі президента”.

Бондаренко наголосив, що “готовий надати правоохоронним органам свій телефон”, щоб вони розібралися у ситуації.

З чого виник скандал у Черкасах? 1 травня Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у фейсбуці опублікував скриншот листування з людиною, підписаною як Сергій Трофімов. Допис начебто свідчить про те, що очільнику Черкас погрожували за зняття карантинних обмежень дочасно. В Офісі Президента запевняють, що заступник Єрмака не спілкувався з Бондаренком.

Скандал навколо мера Черкас: що відбулося
  • З 1 травня влада Черкас вирішила пом’якшити карантин для частини підприємців міста. Відповідне рішення ухвалили попри те, що послаблення по всій країні заплановані лише з 11 травня.
  • Дії очільника міста стали причиною того, що поліція почала кримінальне провадження.
  • Очільник МВС Арсен Аваков у соцмережах пригрозив Анатолію Бондаренку жорсткою реакцією на його рішення.
  • Президент Володимир Зеленський уважає, що послаблення карантину у Черкасах – спроба місцевої влади заробити політичні рейтинги ціною життя та здоров’я містян.
  • На думку ж Бондаренка, послаблення карантину у Черкасах абсолютно безпечне.
  • Максим Степанов, керівник МОЗ, приїхав до обласного центру, аби заявити, що категорично не підтримує відповідне рішення місцевої влади. На його думку, послаблення карантину може “закінчитися катастрофою” для Черкас.
  • Пізніше мер міста Бондаренко жорстко відповів на заяву Авакова та наголосив, що, на його думку, послаблення карантину – правильне рішення. Очільник міста уже отримав повістку на допит.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16