Політика

“Там потрібен референдум”: Ярмоленко заявив, що Західна Україна нібито мріє жити під Польщею

0

Леонід Ярмольник заявив в інтерв’ю журналістам snob, що західні регіони України завжди мріяли жити під Австро-Угорщиною або під Польщею.

На думку російського шоумена, українська влада повинна дозволити проведення там референдуму, і відпустити ці області, якщо їхні мешканці висловлять таке бажання.

Ярмольник підкреслив, що люди самі повинні розібратися, з ким вони хочуть бути. Адже вони можуть виявити бажання відокремитися, і самостійно будувати власну економіку, вирішувати, у кого потрібно брати кредити – у МВФ або у Росії. Окремою державою, на думку шоумена, може стати і Східна Україна. Рішення тут повинні приймати самі жителі цього регіону, і тільки при такому підході все нормалізується.

Ярмольник також заявив, що в Україні жителі західної і східної частин країни «б’ються» один з одним, причому, націоналісти ведуть себе немов бандити, раніше випили десь в підворітті. На думку шоумена, таких людей потрібно просто поставити на місце, і тому особисто він підтримує всі пропозиції російського прем’єра Володимира Путіна, аж до введення російських військ на українську територію, оскільки домовленостями вирішити нічого не виходить.