Політика

Таран: У Зеленського два шляхи. Або Коломойський, “русский мир” і авторитаризм, або єдність країни і припинення війни з політичними опонентами

0

Політичним майстер-класом, який сьогодні продемонстрували в Раді Зеленському, задоволений. “Європейська солідарність” та “Голос” демонстративно допомогли зняти міністра фінансів і главу МОЗ і завалили всі інші призначення, а також зміни до бюджету.

Тепер країна в епоху медико-фінансової кризи без міністрів фінансів, охорони здоров’я та оновленого антикризового бюджету (сьогодні Рада із другої спроби призначила Марченка новим міністром фінансів, а Степанова – міністром охорони здоров’я. – “ГОРДОН”). Тільки не виніть у цьому ЄС та “Голос”. Питання не до них.

Чому? Усе просто. Зеленський має, нарешті, спуститися з політичного Олімпу і визначитися, із ким він.

Є два шляхи.

1. Коломойський, “русский мир” і авторитаризм. Тоді – дефолт, беремо кошти в Росії. Не ухвалюємо антиколомойський закон, не запускаємо ринку землі і намагаємося стабілізувати ситуацію авторитарним режимом, у тому числі шляхом політичного переслідування опонентів.

2. Шлях до єдності країни. Зеленський має припинити війну з усіма політичними опонентами. Припинити політичні переслідування проти ексчиновників та лідерів Майдану (кримінальні – продовжуйте, але тоді потрібно і по своєму оточенню пройтися, почати, наприклад, із Єрмака). Формування уряду народної довіри, куди ввійдуть представники “ЄС”, “Голосу”, “Батьківщини” та експертних і професійних груп (наприклад, профспілки). Визнати, що на сході війна з Росією і припинити її шляхом “просто припинити стріляти” не вийде.

Політичний консенсус ключових політичних гравців дозволить стабілізувати ситуацію й урятувати країну від колапсу.

Часу обрати шлях у Зе дуже мало. До кінця тижня. Навіть менше. Далі з великою ймовірністю підуть незворотні процеси, які задіють, у тому числі, міжнародні гравці.

Спостерігаймо, який шлях він обере і чи сприйме цей шлях проактивна частина суспільства.

Джерело: Viktor Taran / Facebook

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16