Політика

Таран: Зеленський звик спілкуватися з українцями через телеекран, а вийти до людей він просто боїться

0

Вибіркове правосуддя, яке практикує будь-яка влада може погано закінчитися перш за все для цієї влади. Як інформує Replyua.net, про це з-під стін Офісу президента на вулиці Банковій сьогодні заявив український політолог і блогер Сергій Таран, записавши чергове відеозвернення до українців.

Таран зазначив, коли за останні півтора року порушуються десятки кримінальних справ проти опозиції, волонтерів, ветеранів та жодного – проти представників п’ятої колони, коли Сергію Стерненко, який захищав Одесу від «Русского весни» виписують 7 років, а Віктору Медведчуку зі звинуваченнями у фінансуванні бандитизму, не пред’являються офіційні звинувачення, це викликає справедливе обурення. «Велюрові закони» ніколи не будуть Конституцією України.

Політолог зазначив, незрозуміло, чому влада так легковажно діє щодо «вагнеровцев» і легко випускає їх на волю і в той же час Стерненко дає 7 років за гратами. Це, як мінімум, насторожує. Саме це викликало величезне обурення громадян. За словами політолога, якщо Володимир Зеленський не одумається, то такі акції протесту, як сьогодні, обов’язково приведуть до змін і кінця влади Зеленського.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16