Політика

Тарас Березовець: схоже, що у нас з’явився новий казкар

0

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль публічно заявив, що незабаром не буде жодних труднощів щодо закупівлі найбільш затребуваних медичних препаратів в аптека, тому що уряд активно працює з постачальниками і власниками найбільших мереж аптек. Теж саме стосується і важкодоступних і значно підскочили в ціні медичних захисних масок.

За словами глави уряду, в добу в нашій країні сьогодні виробляється близько 460 тисяч медичних масок, які вже почали з’являтися в аптеках. Отже, попит на маски скоро впаде.

Коментуючи заяву Дениса Шмигаль, політтехнолог і телеведучий Тарас Березовець в своєму блозі зазначив, схоже, що у нас з’явився новий казкар. Крім цієї казочки, Шмигаль також заявив, що на минулому тижні були роздані 10 мільйонів масок в закладу охорони здоров’я. «Друзі, якщо ці маски прошмигнули повз вас, дайте знати в коментарях. А то я гублюся в здогадах, куди кожен день розчиняється таке гігантське кількість медзасобів », – написав політтехнолог.

Політолог: Зеленський публічно визнав, що не здатний керувати державою, і при першій же небезпеці побіг до тих, кого він сам називав «старою системою»

Сергій Таран зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що Володимир Зеленський звернувся до олігархів, попросивши взяти їх під свою опіку цілі області України. На думку політолога, тим самим президент публічно визнав свою неспроможність керувати державою.

Таран підкреслив — в даному випадку мова йде не тільки про те, що Зеленський просить олігархів виділити кошти на боротьбу з \ епідемією коронавируса. Ні — главі держави потрібні ще й організаторські здібності цих людей, разом з їх менеджерами. Як виявилося, серед «нових облич», яких привела до влади Зе-команда, є серйозний дефіцит кваліфікованих кадрів.

Зрозуміло, що допомога олігархів не буде безоплатною. Області після епідемії повертати ніхто не збирається. В руках у Зеленського вперше в історії незалежної України зосередилася фактично необмежена влада, і потрібно було тільки грамотно діяти. Однак президент при першій же небезпеці побіг до тих, кого він сам називав «старою системою». Як то кажуть, «деолігархізація» на марші, а «Квартал» — на підтанцьовці.