Політика

Тарас Чорновіл: Цієї осені Євросоюз може скасувати санкції проти Росії

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Нечітка позиція Володимира Зеленського у справі Навального може відкрити дорогу проросійським позиціям в Євросоюзі.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог .

“Я дуже добре знаю, яким чином завжди вибивалася антиросійська політика європейських і взагалі західних країн. Кожне продовження санкцій, кожне піврічне, передбачало приблизно 10 персональних розмов Порошенка з президентами і керівниками держав. Приблизно десять. І порядка 30-40 різних інших контактів, спрямованих тільки на одне – щоб раз на пів року продовжили санкції”, – зазначив політолог.

Чорновіл підкреслив, що той факт, що європейські партнери знайшли інші причини тримати Росію під санкціями – це везіння. Насамперед для України.

“Зараз колосальний успіх. От Зеленському щастить. От буває таке, що невмілим людям просто щастя падає, є вікна можливостей. Справа Навального, яка збурила Захід, яка вчепилася, і вони на Путіна ополчилися всі. І зараз посилення санкцій, зараз збільшення тиску – можна грати на цьому”, – додав політолог.

Чорновіл зазначив, що президент України цих причин не бачить і це може стати лазівкою для російських ідеологів.

“Але що відбулося? Володимиру Зеленському запропонували в Брюсселі підтримати західну позицію проти Росії у справі Навального. А що він сказав? Він сказав: “Ой, а я до кінця не знаю. Мы не местные, мы тут дорогу фонариком смотрели и недосмотрели, что там с Навальным”. Вибачайте, якщо цієї осені вдасться лобістам Росії знайти хоча б маленьку прогалину, Європейський Союз може навіть скасувати санкції. От ця просто історія з Навальним нас просто рятує. Але так програти ці вікна можливостей – ну, я собі цього не можу уявити при Порошенкові”, – заявив політолог.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16