Політика

Тарас Чорновіл назвав Єгорову колаборанткою: в тої почалась істерика (ВІДЕО)

0

Український політик Тарас Чорновіл вступив у перепалку з телеведучою Сніжаною Єгоровою та назвав її “колаборанткою”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Так, вони стали гостями прямого ефіру на телеканалі “НАШ”, під час якого телеведуча закликала політика відповісти на питання про те, хто вбивав людей під час Майдану. А також те, був це державний переворот чи революція. Після чого Чорновіл назвав слова Єгорової російською пропагандою (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

“Яка російська пропаганда? Я народилася і живу все життя в Україні. Я громадянка України і маю право на власну думку. І не ви мені будете розповідати про те, що і коли мені говорити. Зрозуміло? Чому ви вирішили, що маєте право оцінювати мої слова?” – заявила Єгорова.

Тарас Чорновіл і Сніжана Єгорова

На що Чорновіл відповів: “Це позиція колаборанта. Такого терміну немає в кримінальному кодексі – це моральна оцінка. Вас зачепили ці слова? Кожна людина, що підтримує окупанта, який топчеться по його землі – автоматично стає колаборантом”.

Колабораціонізм – усвідомлене, добровільне та умисне співробітництво з ворогом, в його інтересах і на шкоду своїй державі.