Політика

«Те, що Янукович колись робив сокирою, зараз робиться за допомогою м’якої сили», – Ярош про відтік кадрів у силових структурах

0

Дмитро Ярош заявив, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», що нинішня українська влада, на превеликий жаль, неадекватно реагує на виклики, що існують зараз на фронті. За словами командувача Української добровольчої армії, заборона на відкриття вогню у відповідь насправді є порушенням всіх існуючих законів, статутів, і так далі, повідомляє Replyua.net.

Ярош переконаний, що такий підхід повністю неправильний. Для того щоб Україна змогла перемогти в цій війні, в першу чергу вона повинна бути морально готова до цього. Потрібна внутрішня мотивація, однак в реальності ми бачимо відтік дійсно мотивованих кадрів з армії, причому, він став уже постійний.

Ярош додав, що сказане стосується не тільки до ЗСУ, а й до СБУ, до Національної гвардії. Там теж йдуть дестабілізаційні процеси, які потрібно негайно зупинити. В іншому випадку ми ризикуємо втратити наші силові структури. Те, що Віктор Янукович робив свого часу, образно кажучи, сокирою, сьогодні роблять м’якою силою. Мотивовані кадри поступово видавлюють і з армії, і з СБУ. і з інших силових структур.